Hakkımızda

Resmi olarak 1988 yılında Özer Mensucat San.Tic.Ltd.Şti olarak faaliyetine başlayan firmamız,aslında Mevlüt Özer şirketi olarak çok daha öncesinden faaliyetine başlamıştır.Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeyle şirketimiz her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.Firmamız ilk kurulduğu yıllarada 'Forum' markasının marka tescil haklarını alarak,piyasada 'Forum' markası olarak bilinmektedir.Tüm marka,model ve desenlerimiz Türk patent enstitüsünde kayıtlıdır.

Geçmişten günümüze yıllardır dokuma,triko,şardon,büküm... vb işlemleri tamamiyle kendi bünyemizde ve İkitellideki fabrikamızda devam ettirmekteyiz.Şirket politikamız olarak tamamen yerli üretimi baz alamaktayız. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm ürünlerimiz tamamen yerli imalattır.

İlk kurulduğumuz günden beri,dünyanın her yerine toptan mal satmaktayız.Bunların başında ABD,Avrupa Birliği,Arap ülkeleri,Rusya,Kazakistan,Azerbaycan..vb olmaktadır.Ek olarak bugün dünyaca tanınmış markalara ve ülkemizde ün yapmış firmalara ürün satmaktayız.

Firmamız her zaman kendi bünyesinde imalatı ön görerek,kaliteyi daha uygun fiyata sizlere sunmayı arzulamaktadır.